Kurumsal - Solevita - AGROFOOD

FİRMA HİKAYEMİZ

Türkiye'nin tarıma en elverişli bölgesi olan Ege'de 2019 yılında faaliyete geçen Agro Food Gıda Ltd. en taze sebzeleri ve Anadolu'nun enfes baharatlarını sizler için harmanlamaktadır. Agro Food Gıda Ltd. ailesi; konserve ve hazır yemek,soğuk meze, ketçap, mayonez,sos ve salamura ürün çeşitlerini ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerine uygun olarak gıda güvenliği ekibi denetimi altında hijyenik şartlarda , eğitimli personeli ile üretip paketlemektedir. Agro Food Gıda Ltd. yurtiçi piyasada zincir mağazalar ve catering kanallarında ihracat pazarında ise Balkan Ülkeleri, Batı Avrupa, Birleşik Krallık , Kuzey Amerika, Körfez ülkeleri, Avustralya ve Seyşel Adaları adaları olmak üzere Agro Food Gıda Ltd. Solevita etiketiyle dünya pazarında yer almaktadır. Agro Food Gıda Ltd. olarak temel ilkemiz hammadde kabul, üretim ve pazarlama faaliyetlerinin her aşamasında kalite faktörünü eksiksiz olarak uygulamaktır. Ana hedefimiz ise gıda güvenliği ekibimizin desteği,çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabalarıyla sürekli gelişme anlayışı içinde ürünlerimizle , siz müşterilerimizin beklenti ve isteklerini eksiksiz ve zamanında karşılayarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda olarak kalitemizi sürekli geliştirerek, kaliteden ödün vermeden, insan sağlığını gözeterek yeni ürünler ve lezzetler sunmaya devam edeceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ :
  • Hedefimiz tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde, güvenilir gıda ürünlerini sunarak markalaşmaktır. Yönetim ve tüm çalışanlar olarak belirttiğimiz bu hedefte tedarikçilerimizle birlikte; verimliliğimizi arttırarak, toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabileceğimize inanıyoruz.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKA:
  • Hedefimiz Torbalı 'da bulunan firmamızda ketçap, mayonez,sos çeşitleri, konserve ve hazır yemek çeşitleri, soğuk meze çeşitleri ve salamura ürün çeşitlerini üretirken ;hammadde ve kabulü ile birlikte ürünün tüketileceği ana kadar gıda güvenliğine yönelik oluşabilecek tehlikeleri tanımlamak, değerlendirmek ve kontrolü sağlamaktır. Bu kapsamda ticari hedefimiz ,müşterilerimiz,tedarikçilerimiz, ilgili mevzuat ve kendi gıda güvenliği gereksinimlerimizle uyum içinde olmaktır.